TYR

TYR

TYR, vďačí svojmu názvu mýtickému nórskym bohom bojovníkov a športovcov, je zrodom ducha športovej súťaže a symbolom odvahy a víťazstva.

Spoločnosť TYR bola založená v roku 1985 a odvtedy sa venuje vášnivému vývoju najnovšej generácie plaviek a doplnkov pre profesionálov aj amatérov a je vzorovým príkladom inovácie a štýlu.

Športovci pre športovcov

Steve Furniss, spoluzakladateľ a výkonný viceprezident TYR, sa dvakrát zúčastnil olympijských hier. V roku 1972 v Mníchove získal bronzovú medailu v 200m variabilnom štýle a o štyri roky neskôr bol kapitánom amerického olympijského plaveckého tímu. Spolu so svojim mladším bratom Bruceom (dvojitým olympijským zlatým medailistom v Montreale) sa zúčastnil olympijskej štafety v rokoch 1984, 1996 a 2004.

Partneri

Partnerzy_TYR

TYR_always_in_front

Sponzorský

TYR je tiež sponzorom mnohých známych športovcov. Hráči, ktorých podporujeme, sú: Ryan Lochte (USA), Jan Frodeno (GER), Chrissie Wellington (Spojené kráľovstvo), Matt Grevers (USA), Craig Alexander (AUS), Camille Lacourt (FRA), Miranda Carfrae USA), Andy Potts (USA), Jeanette Ottesen-Gray (USA), Julie Dibens (USA), Amanda Weir, Matt Chrabot (USA), Nick Thoman (USA), TJ Tollakson ), Lisa Norden (SWE) a mnoho ďalších.

Produkty

Naše výrobky sú vysoko kvalitné a moderný dizajn. Vyrábame športové oblečenie a školiace materiály pre plavcov a triatlonistov.