Uvedomujeme si, že máte dôveru v nás. Z tohto dôvodu považujeme za našu zodpovednosť chrániť vaše súkromie. Na tejto stránke vám budeme vedieť, aké informácie zhromažďujeme pri používaní našich stránok, prečo tieto údaje zhromažďujeme a ako zlepšujeme naše skúsenosti používateľov. Týmto spôsobom viete presne, ako pracujeme.

Tieto pravidlá ochrany osobných údajov sa vzťahujú na Tyrslovensko.com. Mali by ste si byť vedomí toho, že Tyrslovensko.com nezodpovedá za zásady ochrany osobných údajov iných stránok a zdrojov. Používaním týchto webových stránok akceptujete zásady ochrany osobných údajov.

Tyrslovensko.com rešpektuje súkromie všetkých používateľov vašich webových stránok a zabezpečuje, aby sa s vašimi osobnými informáciami zaobchádzalo dôverne.

Využívanie našich služieb

Keď sa zaregistrujete na niektorú z našich služieb (objednávky, propagačné akcie, informačné letáky, kniha návštev), žiadame vás o osobné informácie. Tieto údaje sa používajú na vykonanie služby. Pri objednávke, Nordic Swim and Sport s.r.o. Podrobnosti o objednávke.

Komunikácia

Keď nám pošlete e-maily alebo iné správy, môžeme tieto správy uchovať. Niekedy vás budeme opýtať na vaše osobné informácie o situácii. To vám umožní spracovať vaše otázky a odpovedať na vaše požiadavky. Údaje budú uložené. Tieto informácie nebudeme kombinovať s inými osobnými informáciami, ktoré máme k dispozícii.

Ciele

Informácie zhromažďujeme alebo používame na iné účely, ako sú uvedené v týchto pravidlách ochrany osobných údajov, pokiaľ najprv nezískame súhlas.

Tretia strana

Informácie nebudú zdieľané s tretími stranami. V niektorých prípadoch môžu byť informácie zdieľané interne. S vašimi údajmi zaobchádza dôverne.

Zmeny

Toto vyhlásenie o ochrane osobných údajov je prispôsobené používaniu a funkciám tejto stránky. Akékoľvek zmeny a / alebo zmeny tejto stránky môžu mať za následok zmeny tohto vyhlásenia o ochrane osobných údajov. Preto je vhodné pravidelne konzultovať toto vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Prispôsobte / zrušte odber bulletinu

V dolnej časti každej schránky nájdete možnosť zmeny údajov alebo zrušenie registrácie.

Upraviť / zrušiť odber z komunikácie

Ak chcete zmeniť dátumy alebo sa dostať von z našich súborov, môžete nás kontaktovať. Pozrite si podrobnosti o kontakte nižšie